HAKKIMIZDA

Milay Süt ve Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, merkez ofisi İstanbul Ataşehir'de bulunan ve üretimini Aydın ilinde bulunan fabrikasında gerçekleştiren süt ürünleri firmasıdır.

Bütün mamullerini, yüksek hijyenik altyapıya sahip olan tesislerinde, çağdaş teknolojik ürünler ile temizlik ve dezenfeksiyon kuralları çerçevesinde çalışarak, sağlıklı ortamlarda el değmeden üretmekte ve üretimin her kritik noktasını olası tehlikelerin önlenmesi için kontrol altında tutmaktadır. Ürünler piyasaya sunulmadan önce numuneleri alınarak, hem mikrobiyolojik hem de kimyasal analizleri yapılıp sevk edilmektedir. Ürün ambalajları aynı özen ve özveri ile incelenerek gerekli kaliteye sahip olanlar paketlemede kullanılmaktadır.

Doğallık ilkesinden asla taviz verilmeyen ürünlerde, gıda mühendisi ve süt teknologları tarafından süt alımdan başlayarak üretimin her aşaması denetlenmekte ve hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Dolayısıyla tüketicilerin özellikle aradığı taze, temiz ve kaliteli ürünleri, doğal lezzetiyle sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli ve organik ürünler ile müşterimize ulaşasıya kadar tüm ürünlerin takibindeyiz.

Hızlı Çözüm

İmalattan teslimata hızlı dağıtım ağı ve kesintisiz filo ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaktayız.

Gıda Güvenliği

Normlara uygun ve hijyen koşullarının en üst düzeyde tutulduğu üretim poltikası benimsemekteyiz.